1 2 3 4 5 6
image carousel by WOWSlider.com v6.9

Myśli

"Wielka świętość polega na wypełnianiu małych obowiązków" (św. Josemaría Escrivá de Balaguer)

Ogłoszenia parafialne

 

26 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

26 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W historii naszego kraju są wydarzenia, które sprawiły, że wielu rodaków znalazło ojczyznę poza jego granicami. Poznali nową rzeczywistość, zasymilowali się z tamtejszą kulturą i tradycją, a dziś pracą i zaangażowaniem budują dobrobyt nowych ojczyzn.

 

2. W środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Bóg posyła swoich aniołów, by troszczyli się o nas, strzegli nas i chronili w ważnych momentach życia. Oni są przejawem miłości i codziennej obecności Boga w naszym życiu. Warto polecać się ich opiece nie tylko w latach dziecięcych, ale i w dorosłym życiu.

 

4. W piątek rozpoczniemy październik, miesiąc w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec będziemy odmawiać codziennie o godz.17.30. Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania.

 

5. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 17.00 w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

 

6. W sobotę będziemy wspominali Świętych Aniołów Stróżów. Bóg każdemu z nas daje Anioła, by go strzegł i wspomagał na drogach życia.

 

7. W pierwszą sobotę miesiąca. Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

8. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Niedziela adoracyjna. Adoracji będą przewodniczyć i w sobotę o godz. 9.00 kościół sprzątną mieszkańcy  Krępy. 10 minut przed sumą  ostatnia w tym roku procesja Eucharystyczna. Zapraszam asystę.

 

9.Jak co tydzień można nabyć „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

 

10. Dzisiaj na Mszach św. liczenie wiernych.

 

11. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziewczętami śpiewającymi w scholi i kandydatami do scholi.