1 2 3 4 5 6
image carousel by WOWSlider.com v6.9

Myśli

"Potrafisz zrobić coś, czego ja nie potrafię. Ja potrafię zrobić coś, czego ty nie potrafisz. Zróbmy razem coś pięknego dla Boga" (bł. Matka Teresa z Kalkuty)

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne :

 

1. Eucharystia, w której uczestniczymy, jest cudem dokonującym się na naszych oczach, lecz rzadko tak o niej myślmy.Może gdyby wśród nas Jezus dokonał tak spektakularnego znaku jak uciszenie burzy na jeziorze Genezaret, przypadlibyśmy Mu do stóp. A tu, na tym ołtarzu, w czasie każdej Eucharystii dokonuje się cud. Bóg staje wśród nas i jest dla nas pokarmem. Niech nigdy nie zabraknie nam wiary w słowo Jezusa " Ja jestem z wami przez wszystkie dni,aż do skończenia świata".

 

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

 

3. W środę 23 czerwca w Rzymie rozpocznie się 10 Światowe Spotkanie Rodzin pod hasłem: "Miłość rodzinna powołanie i droga do świętości".

 

4. W środę przeżyjemy także Dzień ojca. W tym dniu szczególnie będziemy się modlić za wszystkich ojców w naszej parafii, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania.

 

5. W czwartek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi. Wskazał Jezusa jako Baranka Bożego.

 

6. W piątek zakończenie roku szkolnego. W tym roku nie będzie jeszcze specjalnej Mszy św.